Chyba pierwszy raz zrobiłam coś od początku do końca z myślą o sobie - oscrapowałam męża. I teraz będzie stał sobie na moim biurku i dawał natchnienie ;)
Pracę zgłaszam na Wyzwanie #56 - Spróbuj Czegoś Nowego na blogu Scrapki-wyzwaniowo. Nowością jest dla mnie tutaj praca na blejtramie, a również po raz pierwszy na scrapie zagościł mój mąż :)
Bardzo mi się podoba- stworzyłaś cudowny klimat:)
OdpowiedzUsuńPiękny!!!!!!!jestem pod wrażeniem:D
OdpowiedzUsuńWow! Swietny!!!!!
OdpowiedzUsuńmoje klimaty, moje kolory... praca -Twoja, Pieknie Ci wyszla
OdpowiedzUsuńBoski:-)
OdpowiedzUsuńŚliczne są Twoje prace, miło mi jest jak wrzucisz coś nowego, bo to dla mnie atrakcja zobaczyć co zrobiłaś :)
OdpowiedzUsuńPiękny scrap - bardzo spójny, tyle się na nim dzieje, a nie jest przeładowany.
OdpowiedzUsuńCiekawa praca!
OdpowiedzUsuńFantastyczna praca!!!
OdpowiedzUsuńrewelacyjny scrap! stworzyłaś fantastyczne tło! te warstwy,kolory i detale są cuuuuuuuudne!!!!
OdpowiedzUsuń